Початкові відомості про Microsoft Windows XP

Posted on Updated on

Windows ХР ¬ це найкраща операційна система, випущена компанією Microsoft на сьогодні. Відомо, що Windows ХР існує в двох версіях: Home Edition i Professional.
001Windows ХР Professional це наслідниця Windows 2000 Professional, що претендує на звання найпопулярнішої операційної системи в ХХІ столітті. Це перша операційна система, що ліквідує різницю між „домашніми” версіями Windows і версіями, що орієнтовані на бізнес.
На додаток до того, чим пишалася Windows 2000 (кращий захист даних у порівнянні з Windows Me, більш досконала файлова система NTFS, підтримка декількох процесорів, віддалене керування, підтримка RAID і т.д.), операційна система Windows XP одержала удосконалений інтерфейс користувача, поліпшені можливості роботи з пристроями Plug and Play, удосконалення, пов’язані зі збереженням великих обсягів інформації, керуванням енергоспоживанням і підтримкою різноманітного устаткування. Завершують характеристику системи підвищена надійність, захист від несанкціонованого доступу і гнучкість керування; -усього цього удалося досягти завдяки новій системі шифрування файлів і застосуванню засобів керування

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s